Proč sportovat právě s námi?

  • Naši trenéři jsou profesionálně školení a vedení Pavlem Brusem, který je dlouholetý reprezentant, trenér A týmu Vítkovic, fyzioterapeutem.
  • Žádná protekce. Děti hrají na hřišti všechny stejně dlouho.
  • Jedním z našich cílů je, abychom vychovali z Vaších dětí reprezentanty ČR.
  • Přinášíme koncept tréninku z Finska, od aktuálních mistrů světa.
  • Florbalu se věnujeme celý život, milujeme jej a chceme do něj Vaše děti nadchnout.

Šéftrenér - Pavel Brus

Vzdělání: 

  • Bc. Fyzioterapie
  • Trenérská licence B

Hráčská kariéra:

  • Přes 200 zápasů v Superlize - Vítkovice
  • Přes 70 zápasů v reprezentaci ČR
  • 3 sezóny ve Finské nejvyšší soutěži (1 sezóna Tampere Gunners, 2 sezóny Nokian KrP)
  • 1 Sezóna ve Švýcarské nejvyšší soutěži (Grasshoppers Zurich) – Bronz
  • Mistr ČR 2009, 2014
  • 1. místo ČR 2× 
  • 2. místo ČR 2×
  • 3. místo ČR 2×
  • 3× na MS 2006, 2008, 2010, 3. místo na MS 2010
  • 3× na Akademickém MS (bronz, bronz, stříbro)
  • Juniorské MS 2005 (All-stars team)

Trenérská kariéra:

  • 2. místo Superliga muži 2016
  • 1. místo Český pohár 2016
  • 2. místo Český pohár 2017
  • 2. nejlepší trenér 2016/2017

Trenér – Richard Urban

Vzdělání:

  • trenérská licence C

Hráčská kariéra:

  • Vítkovice – 4 sezóny
  • Paskov – 1.liga
  • Třinec – 2.liga
  • Petrovice – 2.liga
  • Širší výběr reprezentace

Trenérská kariéra:

  • 2016/2017 Vítkovice - juniorský tým
  • 2017/2018 Vítkovice - A tým ženy

Atletika: Jakub Ševčík

Vzdělání:

  • trenérská licence atletiky C

Atletická kariéra:

  • 800 m, 1500 m na vrcholové úrovni
  • Mnohonásobný medailista MČR
  • Meeting Diamond league v Zurichu
  • Start na Zlaté tretře

Trenérská kariéra:

  • spolupráce s mnohonásobnými mistry ČR a účastníky mládežnických mistrovství světa a evropy (Lukáš Symerský, Dominik Sigmund)
  • Trenér v atletickém klubu SSK Vítkovice – 3. třída
  • Kondiční trenér FBC Ostrava (florbal)
  • Individuální trénink s atlety

Fyzioterapeut - Mgr. Martin Krásný

Vzdělání:

  • Mgr. Fyzioterapie
  • Fyzioterapeut 1. SC Vítkovice (florbal)
  • Fyzioterapeut Fakultní nemocnice Poruba

Trenér – Lukáš Rajgl

Vzdělání:

  • Trenérská licence C

Hráčská kariéra:

  • Frýdek-Místek – 13 sezón

Trenérská kariéra:

  • Trenér mládeže ve F-M
  • Odchovanci na úrovni výběru Moravskoslezského kraje

Konzultant - Ivo Jochman

Ivo Jochman – konzultant

Vzdělání:

  • Trenérská licence B

Hráčská kariéra:

  • 1997 - 1998 Kasino Havířov
  • 1998 - 2005 Torpedo Havířov (2002 vicemistr ligy)
  • 2007 - 2016 SK Stonava
  • Mistrovství světa 2002 

Trenérská kariéra:

  • 1998 - 1999 Elévové Torpédo Havířov
  • 1999 - 2000 Elévové Torpédo Havířov
  • 2000 - 2001 Elévové Torpédo Havířov, vicemistři ČR
  • 2001 - 2002 Mladší žáci Torpédo Havířov, 3. místo ČR
  • 2002 trenér regionálních výběru mladších žáku Moravskoslezského kraje
  • 2002 - 2003 Mladší žáci Torpédo Havířov, 2 místo
  • 2003 - 2004 Starší žáci Torpédo Havířov
  • 2004 - 2005 Muži Torpédo Havířov, čtvrtfinále
  • 2006 - 2007 Muži Torpédo Havířov, vicemistr ČR
  • 2007 - 2008 Muži Torpédo Havířov, leden 2008 ukončení spolupráce
  • 2007 - 2008 Muži Třinec, udržení extraligy
  • 2008 - 2009 Muži Třinec, sestup do 1. ligy
  • 2009 - 2010 Muži Torpédo Havířov, sestup do 1. ligy
  • 2010 - 2011 Muži Torpédo Havířov, postup do Extraligy
  • 2011 - 2012 Muži Torpédo Havířov, čtvrtfinále
  • 2012 - 2013 Muži Torpédo Havířov
  • 2013 - 2014 Muži Fbk Horní Suchá, postup do východní divize
  • 2014 - 2015 Muži, dorostenci, junioři, ženy Fbk Horní Suchá
  • 2015 trenér regionálních výběrů – kategorie dorostenci
  • 2015 - 2016 Fbk Horní Suchá, vítěz divize
  • 2016 trenér regionálních výběrů – kategorie dorostenci
  • 2016 - 2017 Fbk Horní Suchá, národní liga
  • 2017 trenér regionálních výběrů – kategorie dorostenci
  • 2017 zahraniční stáž Finsko Era Vííkingit
  • 2015 - nyní šéftrenér Fbk Horní Suchá
  • 2013 - 2016 kondiční trenér Fbk Horní Suchá

Trenér - Martin Fielek

Vzdělání:

  • Trenérská licence C

Hráčská kariéra:

  • Fbk Ostrava juniorský tým
  • 1. SC Ostrava extraliga
  • Frýdek-Místek extraliga
  • Třinec 1. liga a extraliga
  • Sparta Praha 1. liga
  • Mvil 1. liga
  • Paskov Saurians 1. liga
  • Zfk Petrovice 2. liga
  • Český pohár  - 1. místo 2001
  • Kvalifikace na pohár mistrů 2007

Trenérská kariéra:

  • Mládež